Coaching

Sesje coachingowe prowadzone są zgodnie z metodologią oraz standardami etycznymi International Coaching Community. Coach korzysta też z narzędzi certyfikowanego kursu CoachWise Essentials , oraz z kompetencji coachingowych brytyjskich BTEC Professional Certificate Training, Learning, Development.

Wartością dla Klienta jest praca z certyfikowanym coachem, który łączy kwalifikacje i kompetencje coachingowe z praktyką różnych metod rozwojowych jak np. body therapy, techniki relaksacyjne, elementy soul coachingu, techniki NLP, narzędzia coachingu prowokatywnego itp.

Klient w procesie coachingu podejmuje autonomiczną decyzję, nad jakim celem chce pracować i jakimi zagadnieniami chce zająć się podczas sesji.
Coach wspólnie z Klientem pracuje od pierwszej sesji na celu wybranym i doprecyzowanym przez Klienta, szanując wartości i przekonania Klienta.

Proces coachingowy jest procesem poufnym a coach’a obowiązują zasady etyczne ICC oraz zasady pracy z klientem opracowane przez Polskę Izbę Coachingu.

Z uwagi, iż sama metoda w Polsce nadal budzi różne skojarzenia i jest często mylona z doradztwem, przed rozpoczęciem procesu oferujemy bezpłatną telefoniczną rozmowę z coachem. Podczas rozmowy wyjaśniania jest sama metoda, w jaki sposób pracuje coach, jakie mogą być korzyści i dla kogo szczególnie dedykowane jest takie wsparcie.

Oferujemy: