Chcesz zostać mamą?
Planujesz ciąże?
Marzysz o macierzyństwie?

 

Zapraszam do programu dedykowanego Kobietom, które chcą zajść w ciążę, a z różnych przyczyn upragnione dziecko nie przychodzi. Jeśli jesteś w tej grupie i dodatkowo jesteś otwarta na korzystanie z różnych form wsparcia, ten program może być dla Ciebie.

Program realizowany jest na platformie obsługiwanej on-line, na której następuję codzienne, konkretne wsparcie poprzez:

  • proponowanie zadań porządkujących temat macierzyństwa,
  • proponowanie zadań budujących siłę kobiety,
  • proponowanie zadań wspierających psychiczną stronę podchodzenia do ciąży i macierzyństwa,
  • codzienne komunikacyjne wsparcie i odpowiadanie na potrzeby Pań,
  • zadawanie otwartych mocnych pytań.

Zadania w programie to wynik mojej osobistej drogi, jaką przeszłam, żeby zajść w ciążę. To trochę tak, jakbyś weszła na forum dedykowane kobietom, które starają się o dziecko, tylko, że w zamkniętym gronie i z codziennym, życzliwym i kompetentnym wsparciem osoby prowadzącej.

Organizacja programu:

  1. Program trwa 40 dni
  2. Pierwsze 10 dni programu jest bezpłatne, kolejne wymagają dokonania płatności. Dzięki temu sprawdzasz, czy taka forma wsparcia, jest dla Ciebie, czy nie. Dodatkowo dzięki możliwości bezpłatnego skorzystania z udziału w platformie możesz świadomie zdecydować się na udział w programie, doświadczając, na czym to polega. Oczywiście 10 dni wsparcia, to nie to samo, co 40 dni, niemniej zależy mi, abyś rzeczywiście skorzystała z programu.
  3. Program bazuje na osobistej historii i skoncentrowany jest na wzmacnianiu i wspieraniu Kobiet, bez zajmowania się sferą medyczną.
  4. Program może być traktowany, jako wsparcie psychiczne Kobiet pragnących dziecka, bez interwencji psychoterapeutycznej, bardziej, jako wzmacnianie kobiet w ich poczuciu wartości i kobiecości.

Jeśli jesteś otwarta i zainteresowana takim wsparciem, zapraszam do przeczytania Mojej historii i Założeń programu.

Jeśli masz jakieś pytania, proszę napisz do mnie: katarzyna@latekkonsulting.pl

Jeśli chciałabyś, ale nie wiesz, czy to dla Ciebie, skorzystaj z darmowych 10 dni a po nich przekaż mi proszę swoją opinię.