Program E-coaching dla Kobiet

CIAŁO- EMOCJE- ROZUM – DUSZA- DZIAŁANIE

Witam Cię bardzo serdecznie,

i zapraszam do udziału w programie E-coaching dla Kobiet trwającym 20 dni. Mamy za sobą już kilkanaście edycji programu E-coaching dla Kobiet.

Cokolwiek sobie pomyślisz o tym programie jest ok., Cokolwiek Ci się spodoba lub nie, też jest ok. Tak ma być. Nie zachęcam Cię do pokonania samej siebie, ani do przebiegnięcia maratonu. Również nie będę Ci mówiła, że możesz wszystko i że osiągniesz cokolwiek, co  sobie tylko zamarzysz. Nic z tych rzeczy. W tym programie zajmujemy się czymś zupełnie innym.

To program dla Kobiet, które chcą coś zrobić dla siebie zbytnio nie przemęczając się i bez nakładania na siebie dodatkowych obowiązków. I tak mamy już ich wystarczająco dużo. Ten program ma Cię wzmocnić w sposób kompleksowy, ale bez napinania się i bez przymusu, że wszystko musisz zrobić, bo jak nie zrobisz, to będzie źle. Bez przesady, będzie, co ma się wydarzyć, bowiem jest plan o znacznie większej sile, niż nasz plan- plan Boski/Siły wyższej (wpisz, co uważasz).

I dlatego zapraszam Cię do niespiesznego, spokojnego, ale zarazem energetycznego i atrakcyjnego programu trwającego równe 20 dni.

Opis programu

Program E-coaching dla Kobiet bazuje na koncepcji rozwoju, która zakłada zadbanie o kilka obszarów naszego życia. Zadbanie w sposób spokojny, zrównoważony i dobry. Dbanie poprzez świadomość, że każdy obszar może mieć znaczenie w naszym życiu. I co ważne, dbając o te obszary, możemy w każdej chwili sięgnąć do nich i wykorzystać je. Program bazuje na zadaniach do każdego z obszarów mających uruchomić myślenie o tym obszarze, w sposób kreatywny i twórczy dla każdej kobiety. Zadania opracowane zostały w taki sposób, aby miały różny stopień trudności, a zarazem były dostępne dla każdej z Was.

Realizacja zadań wywołuje potrzebę podzielenia się refleksjami i to będzie występowało w tym programie. Będą też lepsze i gorsze momenty w programie. Jak w życiu. Dzisiaj świeci słońce i mamy siły a jutro, choć nadal świeci słońce humor nam nie dopisuje. Z tą różnicą, że w tym programie o to właśnie chodzi, aby wszystko, co nam nie służy, ściąga nas w dół i przysłowiowo zabiera siły odkryć i pożegnać. A to, co daje nam siły, pozwala się podnieść, jeszcze bardziej wzmocnić.

Z uwagi na fakt, że program bazuje na koncepcji rozwojowej, ma charakter coachingowo- mentoringowy. Opiera się na dobrowolności udziału, otwartości i dzieleniu się refleksjami przez osoby uczestniczące. Nie ma w programie przewidzianej interwencji psychologicznej i nie będą prowadzone żadne działania na tym polu.

Program zbudowany jest z następujących aktywności:

 1. 3 zadania do każdego z obszarów o różnym stopniu trudności, co daje w sumie 12 zadań w całym programie
 2. Transformujące przesłania i hasła do każdego modułu
 3. Kontakt z coachem prowadzącym poprzez zamkniętą grupę na dedykowanej platformie zabezpieczonej hasłami (w uzasadnionych przypadkach także poprzez maila)
 4. Energetyczną 40 minutową sesję uzdrawiającą na temat wybrany przez każdą z Pań
 5. Możliwość uzyskania informacji zwrotnej do nadsyłanych zadań

Program zawiera IV tematyczne obszary:

JA- MOJE CIAŁO (5 dni)

W module będziemy zajmować się spotkaniem z własnym ciałem. Dziwne? W żadnym razie, skoro codziennie, minuta po minucie wykorzystujesz i korzystasz ze swojego ciała, dobrze byłoby, abyś wreszcie się nim zajęła. Sprawdzisz zatem jak faktycznie dbasz o siebie, a następnie określisz swój indywidualny kierunek zadbania o swoją cielesność.

JA –MOJE RELACJE (5 dni)

W tym module uwaga nasza skupi się na relacjach. To będzie bardzo intrygujący i bardzo ciekawy moduł, w którym odkryjesz i nazwiesz własne role. To będzie też czas wielu refleksji nad relacjami obecnymi, byłymi oraz przyszłymi. Emocje gwarantowane!

JA – MOJE POWOŁANIE ZAWODOWE (5 dni)

Ten moduł to czas poszukiwania własnego powołania poprzez sens tego, co się robi, przyjemność, jaka się pojawia i predyspozycję, które każda z nas posiada. Myślisz, że nie masz do pracy zawodowej powołania? Nie martw się tym. Nawet, gdy tak jest, wystarczy, że będziesz otwarta na nowe i chętna do uczenia się, a ciekawe zajęcia bardzo szybko znajdą się.

JA – MOJA SKARBONKA (5 dni)

Ostatni moduł nie bez przyczyny obejmie swoją troską pieniądze. Pożądany przedmiot, który podobnie jak ciało, relacje i powołanie potrzebuje wsparcia i zadbania. Nie wystarczy, że ma się pragnienie posiadania pieniędzy, istotne jest, co z tym pragnieniem robisz. I tym będziemy się zajmować w tym module,- działaniem na rzecz zarabiania i przyciągania pieniędzy w naszym życiu. Jesteś gotowa?

Co możesz osiągnąć z udziału w każdym z modułów?

Ja i moje ciało

 • Zrozumienie zasady dbania o cielesność
 • Poznanie podstawowych prawd związanych z ciałem
 • Sprawdzenie, na jakim poziomie obecnie jest Twoje zadbanie (nie chodzi tutaj tylko o twoją atrakcyjność)
 • Określenie indywidualnego programu dbania o ciało

Ja i moje relacje

 • Poznanie mechanizmu, jakim kierujesz się podczas wchodzenia w relacje
 • Określenie, jakie relacje w życiu realizujesz i jakie korzyści z tego osiągasz
 • Uznanie relacji, które były, w celu zamknięcia pewnych etapów
 • Otworzenie się na nowe relacje odpowiadające obecnie Twojej osobie

Ja i moje powołanie

 • Sprawdzenie gdzie,/w czym może tkwić twoje zawodowe powołanie
 • Określenie zadań, które sprawiają ci sens
 • Wypisanie czynności, które dają ci przyjemność
 • Odkrycie predyspozycji, jakie faktycznie posiadasz

Ja i moja skarbonka

 • Sprawdzenie, w jakim domu mieszkają twoje pieniądze
 • Odkrycie, ile masz pieniędzy i gdzie one faktycznie są
 • Poznanie metody zadbania o pieniądze
 • Odkrycie przekonań związanych z pieniędzmi

Organizacja programu

Czas

Program E-coaching trwa 20 dni.

Każda z kobiet biorących udział w programie otrzymuje na rozpoczęciu krótką instrukcję do programu, a następnie  opis I modułu i pierwsze zadanie. Na każdy moduł przewidzianych jest 5 dni.

Sesja realizowana jest w ciągu trwania programu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Sesja prowadzona jest przez telefon, trwa 40 minut i prowadzona jest zgodnie ze standardami i etyką International Coaching Community. W uzasadnionych przypadkach losowych, sesja może zostać wykorzystana, nie później niż 7 dni po skończonym programie.

Organizacja grupy

Do programu utworzone jest dedykowane forum, do którego każda z Pań otrzymuje indywidualne hasło dostępu. Jednocześnie zgodnie z zasadami poufności wysyłane są maile do wszystkich uczestniczek. Jeśli istnieje potrzeba kontaktu z coachem, można to zrobić także za pomocą maila. Na forum zamieszczane są refleksje, pytania oraz wszystko, co wiąże się z programem i czym każda z Was chce się podzielić.

Kolejne edycje programu

Planowane są po okresie wakacyjnym.

Pozostańmy w  E-kontakcie!

Katarzyna Latek-Olaszek

E-coaching
E-coaching dla kobiet
E-coaching Blaski i cienie coachingu
Platformy