E-Coaching dla osób indywidualnych

Program E-coaching dla osób indywidualnych to autorski program, dla osób otwartych i gotowych na pracę nad ważnym dla siebie zagadnieniem/celem/ marzeniem.

Program skierowany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, na różnych etapach rozwoju zawodowego i osobistego. Szczególnie poleca się go osobom preferującym kontakt pisemny w kontakcie z drugą osobą, potrzebujących codziennego motywacyjnego wsparcia coacha i zdeterminowanych do pracy własnej.
Metoda wykorzystywana w programie obejmuje coaching i w uzasadnionych przypadkach wsparcie mentoringowe. Zarówno aspekty psychologiczne, czy też interwencja psychoterapeutyczna, nie są wykorzystywane w programie.

Coach codziennie wspiera osobę w realizacji jej zamierzania szanując jej tempo rozwoju, wzrastania jak i aktualne potrzeby. Z uwagi na dominujące komunikaty pisemne, osoba może wracać do nich w trakcie programu jak i po programie i samodzielnie analizować swoje wybory, decyzje, czy też zmiany. Taka osobista analityczna praca na własnym materiale stanowić może inspirujące i niezwykle efektywne źródło własnej zmiany.

Wraz ze wsparciem coacha, osoba otrzymuje także opracowane pod jej rozwojowe potrzeby zadania, które mają uruchomić zarówno potencjał na konkretne działanie jak i wspierać proces refleksji.

Koszt programu obejmuje zarówno korzystanie z platformy jak i sesje coachingowe. Ilość sesji uzależniona jest od wersji czasowej programu.

Po szczegóły programu i wycenę w oparciu o wymagane szczegóły prosimy o kontakt telefoniczny i/ lub mailowy. Dane w zakładce kontakty.