Ebook – Recenzje


Paweł Muzyczyszyn, Trener, Coach ICF

Biorąc „na warsztat” książkę o kobiecości nie spodziewałem się, że wchodzę do świata tak ciekawego. Kasia w sposób nienachlany pisze o kobiecości, co w połączeniu z uwalnianiem się z męskiego punktu widzenia było niezwykłym doświadczeniem.

Szczególnie, że autorka pozwala nam jak w obrazie 5D doświadczać tego świata z różnych perspektyw – relacji matczynej, relacji ojcowskiej, relacji kobieta-kobieta oraz samoświadomości. A wszystko to odbywa się jednocześnie w bardzo praktycznej formule – 13 refleksyjnych praktyk. Bo nie tylko o tym czytam, ale praktykuję poprzez korzystanie z dużej ilości ćwiczeń stworzonych w duchu coachingowym – w pełnej dowolności, bez „musizmów”, „powinności”, nakazów i zakazów.
To okazja do podróży w kierunku autonomii rozumianej jako uwolnienie się od zachowań skryptowych na rzecz samo decydowania w zgodzie z samym sobą. A to autorka już obiecuje w intrygującym tytule książki. Bez względu więc czy jesteś kobietą czy mężczyzną – sięgnij po tę pozycję jeśli chcesz zrozumieć i doświadczyć czym jest dbałość o kobiecość, a nie walka o nią.


Katarzyna Dąbrowska, coachyni, trenerka, autorka „Teraz JA! Moje życie, mój czas”

Cudowny materiał! Polecam każdej kobiecie!
Już samo przeczytanie spisu treści zaciekawiło mnie a jednocześnie pozwoliło poczuć się bezpiecznie i spokojnie, wiedząc co przede mną.

A dalej jest piękna opowieść o kobietach a zarazem praca nad sobą. Pisana z czułością i zrozumieniem. Dokładnie to, czego potrzeba każdej kobiecie.
Czuję, że w tej książce Kasia patrzy na kobiety z miłością i pokazuje, jak każda z nas może także z miłością spojrzeć na siebie. Przypominanie o oddechu i łagodności wobec siebie pozwala być poprowadzoną tą właśnie drogą i wpływa niezwykle kojąco. Warto!


Magdalena Gołaszewska, dziennikarka, trenerka wystąpień publicznych, coach

Dziękuję za wspólną podróż.
Za podróż do siebie samej, do mojej kobiecości.

Czułam się w tej podróży bezpieczna. Miałam dobrą i troskliwą Przewodniczkę. I dostałam od Niej niezawodne drogowskazy na rozdrożach. Nie byłam sama w tej drodze. Czułam, że Przewodniczka trzyma mnie za rękę. Ale to moja własna podróż.
„Powrót do kobiecości 13 refleksyjnych praktyk” Katarzyny Latek- Olaszek – był dla mnie taką podróżą właśnie. Z doskonale przygotowaną mapą, planem przystanków w drodze, chwilą na oddech i refleksję. Bez pośpiechu i presji. Z troską o podróżujących.
Symboliczna, ważna i owocna to była droga.
Mój powrót do mojej kobiecości.
Pod czujnym, doświadczonym okiem Autorki.
Polecam wszystkim kobietom taką bezpieczną podróż.
Im szybciej wyruszymy w tę drogę – tym szybciej dotrzemy do celu.
A warto powrócić do swojej kobiecości pod okiem doświadczonej i czułej kobiecej Przewodniczki.


Beata Marciniak, Life Coach, Konsultant kryzysowy

Znasz to uczucie kiedy siedzisz sobie na kawie z najlepszą przyjaciółką, nie macie przed sobą tajemnic a rozmowa tak bardzo płynie?
I pamiętasz, jak po takim spotkaniu masz wrażenie, że możesz góry przenosić?

To tak będziesz miała po przeczytaniu tego ebooka, w którym Autorka jest cudownym przewodnikiem w spotkaniu z własną kobiecością, pomaga w zdefiniowaniu jej, a nade wszystko pomaga wycofać się ze wszelkich mechanizmów obronnych, zupełnie nieopłacalnych dla nas, kobiet, które nas w życiu wykańczają.

Wraz z tym ebookiem, może się dla ciebie zacząć – droga i piękna Kobieto – nowa czujność i troska dla siebie, nowa jakość życia, której absolutną podstawą będzie miłość do siebie.


Katarzyna Harendarczyk, założycielka Family Fitness Piastów i masażystka w KobidoweLove

Na pewno każdej kobiecie przyda się przeczytanie Ebooka Powrót do kobiecości i zrobienie ćwiczeń, które w nim są.
Jest to swojego rodzaju test, na to co drzemie w Kobiecie ..z czym się zmaga na co dzień, a tego nie widzi, czego ma za mało… bo sama odpycha ..dlaczego nie uważa się za piękną Kobietę itp.

Myślę, że jest to taka obowiązkowa lektura dla każdej kobiety, nie ważne czy czuję potrzebę, czy nie ..
W trakcie czytania może się okazać, że całkiem sporo się dowie o sobie.