Warsztat powrót do kobiecości w Pałacu Radziejowicach

Jak często patrzysz przez okna lub obserwujesz otoczenie wkoło siebie?

Dynamicznie wchodzisz w świat miliona akcji na FB oraz relacji w życiu zawodowym. Ta nawykowa koncentracja na świecie zewnętrznym i jego bodźcach, odsuwa cię każdego dnia od tego, gdzie obecnie jesteś w swoim życiu.

Nie chodzi o stanowisko, zarobki, twój status osobisty, ale o Twoje ukorzenienie w życiu teraz. Jakie jest? Co je charakteryzuje? Czym jest dla Ciebie? I jak z niego korzystasz? Ta koncentracja na świecie zewnętrznym oraz gadżety, które znajdują się w Twoim otoczeniu nie przepuszczają wszystkich emocji i witalnej energii.

Energia żalu, że inni to mają…
Energia smutku, że coś tam nie wychodzi…
Energia niezadowolenia, że jeszcze nie jest tak, jak pragniesz…
otacza twoją osobę niezauważenie.

Te energie utrzymujesz w swoim otoczeniu często zupełnie nieświadomie. Oblepiają cię, wpływając na Twoje funkcjonowanie i na świadomość korzystania z kobiecej mocy. Trudno Ci realizować plany, odkładasz marzenia na później, zgadzasz się na warunki współpracy/pracy, które nie są dla Ciebie. Nie mogą przebić się do Ciebie atrakcyjne oferty, ciekawe związki czy też przeżycia jakich pragniesz doświadczać.

(Widok z okna sali w Radziejowicach)

Zapraszam Cię na Warsztat Powrót do kobiecości na którym pożegnasz energie żalu, smutku i otworzysz się na przyjęcie marzeń, miłości i obfitości Zapraszam Cię na doświadczenie mocy intuicji fizycznej, twórczej i mocy karmienia się dopieszczenie. Warsztat planowany jest po okresie wakacyjnym.

Moc intuicji fizycznej
Niezwykły park, roślinność, gadające drzewa i otoczenie naszej sali, to wręcz uderzeniowa dawka intuicji fizycznej. Intuicji, jaka spłynie na każdą z Was od pierwszego kroku znalezienia się w tej przestrzeni. Ciało błyskawicznie zareaguje rozluźnieniem a dusza będzie dziękowała Wam za to. Natura tutaj wpływa na człowieka podwójnie. Z jednej strony daje moc pochodzącą z Ziemi, moc koloru, i ukojenia a z drugiej moc pielęgnowania jej z szacunkiem i ogromną uważnością przez Zarządzających tych miejscem. Natura, otoczona miłością i szacunkiem oddaje to każdej osobie, która znajdzie się w jej otoczeniu. Gwarantuje Wam, że poczujecie się w tym miejscu ukojone i napełnione życiodajną energią.

Moc twórczości i kreowania
Odczuwalna aura twórczości zaprasza do tworzenia i rodzenia tego, co chcemy wydać na świat. W sali Katharsis atmosfera intymności przenika moc sztuki poprzez znajdujące się na ścianach obrazy a park zaprasza do nowych możliwości. Skorzystamy z tego przechodząc metaforycznie przez niezwykłą bramę. Dostaniemy w tym miejscu twórcze wsparcie i zasilenie energią tworzenia w sposób przyjemny z lekkością w ciele.

Moc karmienia się pięknem, zasileniem, dopieszczeniem
W tym miejscu poczujecie też, jak to jest karmić się pięknem i połączeniem z naturą. Zarówno na sali, w drodze do jadalni i w samej jadalni poczujecie się jak Królowe, Boginie czy Cesarzowe. Prace Chełmońskiego, naturalistyczne obrazy w jadalni, śpiewające ptaki i dobre jedzenie z naturalnych składników dopełni karmienie nas. Karmienie naszej kobiecości tym, co zasila, ubogaca i daje energię miłości i zadowolenia.

Katarzyna Latek-Olaszek

Będę intuicyjną przewodniczką na tym warsztacie.

Z uważnością zaproszę Was do skupienia się na Sobie, na czułym auto- dotyku i otwartości na życie. Zaproponuję wyjście do kreowania Waszej kobiecej drogi, do rozluźnienie się i przyjęcia siebie w pełni. Oferuję na warsztacie swoją energię, autorski sposób prowadzenia grupy, 15 letnie doświadczenie pracy z ciałem. Skorzystacie także z 4-letniego praktykowania intuicji, technik coachingowych oraz wybranych ćwiczeń z energią.

Od 9 lat wspieram w obszarze kobiecości łącząc ciało- emocje- ducha i praktykując kobiecie zasilanie. Prowadzę sesje, programy on-line w metodzie E-coaching oraz cykl warsztatów i webinarów pod tytułem Powrót do kobiecości.

Czego doświadczycie na warsztacie?

 • Spotkacie się same ze Sobą w ruchu, zatrzymaniu i połączeniach z innymi kobietami. Będziecie czuć swoje piękno, siłę i swoją moc z każdym stawianym krokiem. Wasze ciała przekażą Wam wiele wskazówek i zrelaksują się (warsztat z choreoterapii z elementami intuicyjnej pracy z ciałem).
 • Zasilicie się dotykiem, oddechem i poczuciem, że zawsze jesteście w kręgu Kobiet. Z mocy kręgu możecie skorzystać zawsze i każda z Was tego doświadczy. Spotkacie się z niezwykłą Kobietą Moniką która oswoi nas z dotykiem, który same sobie możemy dać. Monika jest certyfikowaną masażystką japońskiego Kobido i liftingującego DRE (warsztat z auto-masażu i praca z oddechem).
 • Przejdziecie metaforycznie i fizycznie przez bramę, która stanie się wewnętrznym otwarciem. Otwarciem na miłość, szczęście ale przede wszystkim na siebie samą. Staniecie w tej bramie jak Boginie z wielkością, słabością, mocą i kruchością czując się piękne i zasobne takie, jakie jesteście (zajęcia z intuicyjnej pracy z przyjmowaniem).
 • Pożegnacie energie żalu, smutku i niezadowolenia otwierając przepływ energii odwagi, miłości i radości. Poczujecie się pełne mocy a Wasze ciała poprowadzą Was dla łatwiejszego realizowania działań. Odczujecie różnicę nie tylko w ciele ale także w postrzeganiu świata, będziecie wiedzieć czego jeszcze niedawno nie wiedziałyście, szybciej wchodzić w nowe wyzwania i sprawniej komunikować wasze potrzeby.
 • Sprawdzicie osobisty dobrostan swojego Życia a następnie pozbędziecie się śmieci, pretensji, uwag i umniejszania siebie w życiu. (Arkusz dobrostanu, praca z energią i zasilaniem energetycznym).
 • Na zakończenie warsztatu spotkacie się z Matką Ziemią i przyjmiecie od niej znaki i wskazówki na przyszłość. Zrobicie to, będąc połączone z światłem, uznając dotychczasową waszą drogę (część ćwiczeniowa z mini-warsztatem coachingu intuicyjnego).

Doświadczycie konkretnych praktyk, ćwiczeń i medytacji prowadzonych. Poczujecie się bezpiecznie osadzone w swoich ciałach a Kobiecość każdej z Was otrzyma konkretne wskazówki i ogromną energię miłości i wyjścia do marzeń i planów.

Każda z Was na warsztacie:

 • odczuje realną różnicę na poziomie rozluźnienia ciała,
 • pozna swoją strategię stosowania przy zmianach/kryzysach,
 • poczuje odpuszczenie energii żalu, smutki i niezadowolenia,
 • otrzyma potężne zasilenie energii kręgu Kobiet,
 • dostanie konkretne wskazówki dla swoich planów i zamierzeń z ciała i z duszy,
 • otrzyma dużo energii dla swoich planów, projektów, związków i marzeń,
 • otrzyma proste i niezwykle skuteczne techniki automasażu wpływające na spłycenie zmarszczek, podniesienie owalu twarzy i inne,
 • sprawdzi jak przedstawia się jej dobrostan na autorskim kompleksowym arkuszu dobrostanu
 • otrzyma instrukcje do kilku medytacji prowadzonych do samodzielnego stosowania po warsztacie

Co piszą Kobiety, po warsztatach i sesjach ze mną?

Justyna – uczestniczka warsztatu Uczta Kobiecości
Osiągnęłam 11 efektów:

 1. Bardziej doceniam i przyglądam się mojej intuicji fizycznej- rozmowy z psami
 2. Posprzątałam telefon z aplikacji, których nie używam -jest lżej
 3. Wdrożyłam lekcji z książki Fenomen poranka, wyregulowałam sen, codziennie świadomie oddycham, regularnie się oddaje rytuałowi energetycznemu
 4. Wprowadziłam poranne rytuały pielęgnacyjne
 5. Do pracy maluję się i dbam o siebie
 6. Dopieszcza przestrzeń wokół siebie
 7. Załatwiłam sprawy, które wisiały
 8. Rozpoczęłam poszukiwania szwaczki/rękodzielniczki – niech ta wełna z Wysp Owczych wreszcie zostanie użyta
 9. Zaplanowałam sesję masażu
 10. Zaczęłam słuchać różnych ciekawych osób, otworzyłam się na inne przekazy, niż tylko mi znane
 11. Mam więcej dobroci dla rodziców

Ela – uczestniczka warsztatu Uczta Kobiecości, programu Powrót do Kobiecości
Rośnie zainteresowanie u mnie moją kobiecością

U mnie rośnie bardzo zainteresowanie swoją kobiecością, udało mi się kupić sukienki! Są z miękkiej miłej wełny i ciepło otulają ciało. Do tego rosnąca kolekcja biżuterii. Szczotkuję ciało, co jest bardzo fajnym rytuałem.
Widzę poprawę. Jeżeli chodzi o wnętrze i dbanie o zwiększenie wibracji – to codziennie ćwiczę oddychanie i próbuję też innych medytacji, ale to są jeszcze próby.
Dzięki temu wszystkiemu osiągam taką lepszą wewnętrzną równowagę i spokój. Wiele przyziemnych rzeczy przestaje mieć znaczenie. Dodatkowo taki spokój przekłada się na dużo lepsze relacje z innymi: najbliższymi, przyjaciółmi, współpracownikami.

Basia- uczestniczka warsztatu Uczta Kobiecości, programu, Powrót do mocy kobiet, sesji E-coachingowych
W domu zawisły firanki i postawiłam granicę bliskiej osobie

Wreszcie w domu zawisły niczym mgła firanki i są zjawiskowe. Wykasowałam kontakt do osoby, która źle mnie traktowała oraz postawiłam granice bliskiej osobie (narzekanie, ciągłe lęki, brak jakiegokolwiek działania).
Luksusowo zadbałam o swoją twarz, jestem tego warta!

Asia – uczestniczka programu Powrót do mocy Kobiet, tematycznych webinarów o kobiecości
Chcę wracać do swojej kobiecości i nie być już kumplem i Mistrzem od wszystkiego

Po piątkowym warsztacie miałam piękny weekend- była nasza rocznica ślubu od dość dawna poczułam się kobieco, bardzo spokojnie. Bez wyrzutów i spokojnie powiedziałam mężowi co mi przeszkadza w naszej relacji i co bym chciała zmienić i ..bardzo dobrze to przyjął. Gdy kilka dni później źle się poczułam moi synowi opiekowali się mną a ja pozwoliłam sobie na słabość i leżałam w łóżku…pytali czego mi potrzeba a ja dałam im przestrzeń do opiekowania się mną, A nie jak siłaczka, podpierająca się nosem i zbawiająca wszystkich. Po warsztatach jestem znacznie spokojniejsza, inaczej podchodzę do stresu. Chcę wracać do swojej kobiecości i nie być już kolega, kumplem czy też Mistrzem wszystkiego.

Ania – uczestniczka programu Powrót do Kobiecości
Odkryłam, że powinnam zadbać o siebie tak, aby córka miała dobry przykład

Wzięłam za mało, z uwagi na brak zadań, których nie zrobiłam, a to zawsze Twoje info zwrotne mi dawało najwięcej. Ale wzięłam na pewno-kobiecość i myślenie o niej oraz dbanie o nią.
Z programu zabieram zostawianie ciężarów, będę to wdrażać i systematycznie działać w moim polu pasji. Bez zbędnego planowania będę stawiać kolejne kroki.
Odkrywcze dla mnie było …to że powinnam zadbać o siebie tak, aby moja córka patrząc na mnie miała dobry przykład (śniadanie dla wszystkich a nie, że ja na końcu). Wdrożyłam to natychmiast po webinarze i ostatnio mąż robi śniadanie dla wszystkich-szok. Na chwilę obecną tyle się dzieje dobrego, że chce się z tym ustabilizować i nacieszyć i dopiero zobaczę co chce rozwijać, myślę, że gdy będziemy już po przeprowadzce ja będę ruszać z biznesem!!!!!oby!!!!!
Zadania oceniam jako bardzo fajne a moja fizyczna kobiecość upomniała się o permanentne brwi. Spontanicznie kupiłam sobie nową letnią sukienkę i zrobiłam się wygodna w najlepszym tego słowa znaczeniu;)

Szczegóły organizacyjne warsztatu

Termin: Warsztat planowany jest po okresie wakacyjnym.

Miejsce: Dom Pracy Twórczej Radziejowice, ul. Sienkiewicza 4, 96- 325 Radziejowice, sala Katharzis.
https://www.palacradziejowice.pl

W ramach warsztatu POWRÓT DO KOBIECOŚCI otrzymacie:

 • Autorski warsztat z choreoterapii (ruch, siła, wzrastanie po kryzysie, kontakt, zatrzymanie) o wartości 350 zł
 • Warsztat z auto- masażu prowadzony przez certyfikowaną masażystkę KOBIDO i DRE o wartości 360 zł
 • Co najmniej 4 praktyki medytacji prowadzącej (zasilenie energią, oczyszczanie, uzdrawianie)
 • Co najmniej 4 ćwiczenia z coachingu intuicyjnego
 • 1 Arkusz dobrostanu do samodzielnej pracy
 • przerwę kawową, wspólny obiad z deserem

Na warsztat weźcie ze sobą:
luźne ubrania,
sukienkę lub spódnicę,
apaszkę/szal,
ulubioną poduszkę,
kocyk/matę,
wygodne obuwie.

Warsztat zaprojekowany został dla kameralnej grupy liczącej 13 Kobiet.
Zastrzegam sobie elastyczne zmiany w liczbie uczestniczek, minimalna liczba uczestniczek aby warsztat się odbył wynosi 10.