Anna Firlej

Kosmetyczka, właścicielka gabinetu Studio EKO

Wywiad prowadzony w cyklu: Ambasadorzy Zmiany i Rozwoju i stąd tematy zmiany i inwestycji we własny rozwój jako kierunki przewodnie.

Zmiany – luty 2020 rok

KLO: Co słychać Aniu u Ciebie w 2020 roku?

AF: Dzisiaj jeszcze bardziej rozumiem zdanie, że każdy jest kowalem swojego losu, bo wpływ, jakie mają na nas otaczający ludzie może bardzo nasz los zmienić. Dostrzegam, jacy ludzie mnie otaczają, jaka aura towarzyszy tym spotkaniom i na co otwieram się.

KLO: Co takie otwieranie się może przynieść?

AF: Może przynieść udział w działaniu, które wesprze w dokonaniu kolejnej zmiany, na takim poziomie, o jakim się nawet nie wie, że jest. Doświadczyłam tego po udziale w: Poznaj coaching pisany w 5 dni.

KLO: Dziękuje za te miłe słowa, ale Ty Aniu znasz tę metodę, zatem skąd pomysł, żeby znając ją, raz  jeszcze wrócić do niej?

AF: Wiesz, jednym z rezultatów tej metody jest zwiększenie efektywności
i skuteczności w wykonywanej pracy poprzez wykorzystanie swoich talentów i środków, którymi dysponujemy. Takie działania przekładają się na większe dochody, a między innymi o to przecież chodzi w prowadzeniu firmy. Ponadto uświadamiam i przypominam sobie, co jest dla mnie ważne, co leży w mojej strefie wpływu, co jeszcze mogę zrobić lepiej, szybciej, sprawniej. Uważam, że coaching w wyżej przedstawionej formie jest bardzo ważny dla osób poważnie myślących o życiu i biznesie…oczywiście można bez ..ale to już wola tych narzekających na swój los……

KLO: Co było innego w tym doświadczeniu?

A.F: Mocne połączenia kilku elementów: 1. konkretne postanowienie i ściśle określony cel, 2. nieustanne myśli krążące wokół pragnienia oraz 3. codzienne konwersacje z osobami, które brały udział w Wyzwaniu. To dało efekt, który przerósł moje oczekiwania. To na czym się skupiłam ogromnie się rozwinęło. A że chodziło mi o określoną kwotę, to naprawdę poczułam, co to znaczy, gdy zarobiłam więcej niż zakładałam, że zarobię. Niesamowite!

KLO: Nie myślałaś, że taki będzie efekt?

AF: Być może tak silnie to przeżywałam, bo nie do końca wierzyłam w siebie? Wątpiłam delikatnie, że może się udać lub nie. A może z tego powodu, że poczułam w sobie ogromne zaangażowanie, siły sprawcze, moc i pewność, że zrobię to! Wyzwanie dobiegło końca, a doświadczenie pozostało. Powiem więcej; rezonuje we mnie, przypomina o sobie w odpowiednim czasie

KLO: Jak dzisiaj to doświadczenie wykorzystujesz w swoim Salonie?

AF: można być i Managerem i zarazem kochać zabiegi kosmetyczne. Integracja tych obszarów pozwala mi dawać klientom usługi wsparte o moje silne wartości, a w zamian otrzymać zarobione pieniądze. Życie cudownie nas wyposażyło. Trzeba tylko otworzyć się na nowe i podjąć ryzyko rozwojowe, żeby bardziej jeszcze docierać do siebie, wykorzystać swoje intuicyjne czucie, tkać życie różnymi doświadczeniami. Czasem trzeba sobie tylko o tym przypomnieć. Coaching jest do tego celu fantastycznym wsparciem.

Zabieg na twarz SuperFriuts,
czyli prawdziwa bomba witaminowa

Czym jest ten zabieg?

  • to wegański zabieg oczyszczający, rewitalizujący, odmładzający, nawilżający i dodający skórze blasku, który pachnie obłędnie?

Na czym jest oparty?

  • naturalne ekstrakty z egzotycznych owoców- między innymi: mangostanie, liczi, granacie oraz egzotycznych jagodach goji, acai, noni, będący źródłem antyoksydantów i witamin;

Co ten zabieg „robi skórze”?

  • przywraca odpowiedni balans skóry i odżywia ją po zimie. Kwas hialuronowy, w unikalnej formule i najbardziej przyswajalnej formie małych cząsteczek, świetnie nawilża i wygładza.

Jakie są etapy zabiegu?

  •  początek to naturalny peeling na bazie pestek truskawek, enzymów pozyskiwanych z mango i ananasa, oraz zielonej kawy,
  • kolejny krok do relaksujący masaż twarzy,
  • następny to  wprowadzeniu esencji odżywczej, bogatej m.in w kwas hialuronowy i ekstrakty owocowe-, czyli nazwana wcześniej  „bomba witaminowa”,
  • I na sam koniec znakomicie uwalniająca maska na bazie masła Shea, masła kakaowego, wyciągu z liczi, ekstraktów owocowych oraz na dodatek aktywny kremu anti-age, o właściwościach nawilżających, odżywczych i ochronnych

A gdy bardzo chcecie przedłużyć efekty zabiegu do: 15 marca możecie kupić krem Superfruits i serum SuperFruits przy skorzystaniu z zabiegu, z 20 % rabatem.

E-coaching

E-coaching dla Kobiet